age power
Sprzedaż części Deutz & Perkins SERWIS SILNIKÓW

O FIRMIE

AGE-POWER SP. J. 

Firma rozpoczęła działalność w roku 2006 próbując stworzyć alternatywę dla autoryzowanych serwisów silników DEUTZ oraz dostawców oryginalnych części zamiennych do silników Deutz. Jednocześnie chcąc zachować wysoką jakość oferowanych produktów nie zdecydowaliśmy się na sprzedaż części produkcji chińskiej, indyjskiej czy tureckiej - które nie gwarantowały zachowania wysokich standardów.

W początkowym okresie naszej działaności byliśmy skupieni na handlu, jednak ze względu na doświadczenie zawodowe równolegle rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie diagnostyki, napraw i remontów silników Deutz. Wtedy już podjęliśmy decyzję, że jakość oferowanych części jak i rzetelność świadczonych usług będziemy opierali na produktach od renomowanych producentów m.in. takich jak:

  • Kolbenschmidt - tłoki, cylindry, panewki, zawory, prowadnice
  • Victor Reinz - uszczelki, uszczelnienia, zestawy uszczelek
  • Bosch - układy paliwowe, końcówki wtryskiwaczy, pompy wtryskowe, układy Common Rail


Dzięki takiej polityce udało nam się zaistnieć na rynku, który wydawało się, że należy do raptem kilku firm. Naturalnie nie spotkaliśmy się z przychylnością tych, którzy stanowili niemal monopol na polskim rynku, jednak nie przeszkodziło nam to w rozwijaniu sprzedaży części zamiennych, wykonywaniu remontów dla bardzo wielu znaczących klientów, czy też dostaw nowych i używanych silników Deutz.

 

Chcąc się dalej rozwijać, wprowadziliśmy do naszej oferty silniki Perkins w takim samym zakresie, czyli: sprzedaż markowych części zamiennych, diagnostyka, naprawy i remonty oraz sprzedaż nowych i używanych silników Perkins. Dzięki temu zapewniliśmy naszym klientom jeszcze bardziej kompleksową obsługę ich parku maszynowego. I w tym segmencie rynku silników przemysłowych udało nam się odnieść sukces spotykając się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów końcowych jak i firm współpracujących.

Nasze ambicje nie pozwoliły siedzieć na miejscu i od samego początku wyznaczyliśmy sobie cel aby obsługiwać firmy o podobnym profilu działalności - czyli działać jako hurtownia i zaopatrywać je w części zamienne, silniki nowe i używane oraz wspierać je technicznie. Stąd zebrała się wokół nas spora grupa firm wzajemnie współpracujących ze sobą, a nie zwalczających się wzajemnie. Zawsze uważaliśmy, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje - i tego się wciąż trzymamy.

 

Importerem części zamiennych do silników Deutz i Perkins

Dzięki stałej polityce sprzedażowej i ciągłemu dążeniu w obranym kierunku, staliśmy się bezpośrednimi przedstawicielami największych producentów części zamiennych. Bezpośrednia współpraca z firmami Kolbenschmidt oraz Victor Reinz dała nam kolejne możliwości w rozwoju naszej Firmy oraz w ciągłym poszerzaniu oferty handlowej.

Mamy nadzieję, że w najbliższych latach dalej skutecznie będziemy działać na rynku silników przemysłowych marki Deutz oraz Perkins.

Posiadamy jeden z większych w Polsce magazynów części nowych & używanych.


Dysponujemy świetnie wyszkoloną kadrą techniczną a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie.

Zadzwoń lub Napisz - Poznajmy się!

 

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w social mediach.