Serwis Deutz

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z silnikami stworzyliśmy serwis Deutz zapewniający kompleksowe rozwiązania dla każdego użytkownika silników w maszynach budowlanych pracujących przy autostradach, w kopalniach, w kamieniołomach oraz innych lokalizacjach.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu silników Deutz, który zapewnia kompleksową obsługę serwisową obejmującą:

Ponieważ prowadzimy również kompleksowe zaopatrzenie w części zamienne do silników Deutz, zapewniamy tym sprawne i szybkie działanie serwisu bez zbędnego przestoju maszyny. Stosujemy części zamienne do silników Deutz tylko najwyższej jakości, dzięki czemu udzielamy pełnej 12-sto miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz użyte części zamienne.

 

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, który serwis wybrać, zadzwoń i nas wypróbuj - sprawdź kto ma najlepszy serwis silników Deutz !!!AGE-Power
ul. Grudowska 65
05-822 Milanówek
tel.: +48 22 724 55 07,
fax.: +48 22 724 55 07
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.