Serwis Deutz

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z silnikami stworzyliśmy serwis Deutz zapewniający kompleksowe rozwiązania dla każdego użytkownika silników w maszynach budowlanych pracujących przy autostradach, w kopalniach, w kamieniołomach oraz innych lokalizacjach.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu silników Deutz, który zapewnia kompleksową obsługę serwisową obejmującą:

Ponieważ prowadzimy również kompleksowe zaopatrzenie w części zamienne do silników Deutz, zapewniamy tym sprawne i szybkie działanie serwisu bez zbędnego przestoju maszyny. Stosujemy części zamienne do silników Deutz tylko najwyższej jakości, dzięki czemu udzielamy pełnej 12-sto miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz użyte części zamienne.
 

Nasze usługi serwisowe wyceniamy następująco

* Roboczogodzina jednego mechanika - 150,00 PLN netto

* Dojazd do maszyny na terenie Polski - 2,50 PLN netto za 1 km

 

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, który serwis wybrać, zadzwoń i nas wypróbuj - sprawdź kto ma najlepszy serwis silników Deutz !!!

Nasze usługi serwisowe wyceniamy następująco:

 

roboczogodzina jednego mechanika - 150,00 pln netto

 

dojazd do maszyny na terenie Polski 2,00 pln netto za 1 kmAGE-Power
ul. Grudowska 65
05-822 Milanówek
tel.: +48 22 724 55 07,
fax.: +48 22 724 55 07
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.